REZERWACJA LOTU:


Konieczne jest umówienie terminu lotu, który niestety może ulec zmianie ze względu na warunki pogodowe- loty nie odbywają się podczas złej pogody (deszcz, silny wiatr, chmury). Zalecamy rezerwację 14 dni przed planowaną realizacją przeżycia- wtedy jesteśmy w stanie mniej więcej przewidzieć warunki pogodowe. Ostateczne potwierdzenie terminu przez pilota następuje dzień przed wykonaniem usługi.
Na miejscu odbywa się krótkie szkolenie, następnie przechodzimy do najprzyjemniejszej części. Sam lot trwa ok. 30min, czas uzależniony jest również od działania termiki. Podczas lotu będziesz miał okazję spojrzenia na świat z zupełnie innej perspektywy, a za zgodą pilota możesz to również uwiecznić na filmie lub zdjęciach. Należy tylko pamiętać aby sprzęt był odpowiednio zabezpieczony, a wszystkie elementy, które mogą się odczepić i spaść, lepiej pozostawić na ziemi.
CENNIK:

Beskid- 300zł
Tatry- 500zł

W celu rezerwacji lotu przejdź do zakładki KONTAKT i wypełnij formularz kontaktowy.
Na podany przez Ciebie adres email prześlemy dodatkowe pliki i informacje dotyczące lotu oraz dane do przelewu.
Po otrzymaniu przelewu skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia terminu lotu.
Podanie danych osobowych oraz kontaktowych jest niezbędne do zrealizowania atrakcji.
Przed wysłaniem formularza kontaktowego należy zapoznać się z poniższym regulaminem.REGULAMIN WYKONYWANIA LOTÓW WIDOKOWYCH PARALOTNIĄ
 1. Starty swobodne wymagają kilku metrów rozbiegu dlatego wskazane są wygodne buty nad kostkę (starty wykonywane są na różnych terenach).
 2. Wymagany jest odpowiedni, dostosowany do warunków pogodowych ubiór (długie spodnie, bluza/kurtka). Należy przyjąć, że temperatura w górze może być dużo niższa.
 3. Decyzję o starcie podejmuje tylko i wyłącznie pilot po ocenie warunków meteorologicznych  w przypadku wątpliwości pilot może przesunąć start na późniejszą godzinę lub całkowicie zrezygnować ze startu w dniu lotu.
 4. Lot paralotnią może odbyć się tylko i wyłącznie przy sprzyjających warunkach pogodowych (słaby wiatr do ok. 4m/s, brak opadów atmosferycznych  i zagrożenia burzowego plus dobra widoczność).
 5. Aby móc wziąć udział w locie, pasażer w kompletnym ubraniu nie może przekraczać wagi 100kg.
 6. Osoby niepełnoletnie wymagają pisemnego oświadczenia rodziców lub prawnych opiekunów.
 7. W przypadku wykupienia vouchera na loty tandemowe, pasażer  ma prawo wykorzystać je w terminie od kwietnia do września w bieżącym roku, lub po uzgodnieniu- w roku następnym.
 8. Vouchera nie można wymienić na gotówkę.
 9. Pasażer przed lotem ma obowiązek podpisać oświadczenie o stanie zdrowia oraz że nie jest pod wpływem alkoholu lub innego środka psychoaktywnego oraz zgody dotyczące przetwarzania danych osobowych i udostępniania wizerunku.
 10. Pasażerka nie może być w ciąży.
 11. Flymax zastrzega sobie możliwość wszelkich zmian w organizacji lotów, odwołania i zmiany terminu na inny w związku z niesprzyjającymi warunkami meteorologicznymi lub awariami technicznymi.
 12. Pasażer ma obowiązek wykonywania poleceń pilota związanych bezpośrednio z lotem, podczas przebywania w rejonie paralotni oraz samego lotu.
 13. Pasażer ma prawo przebukować zaproszenie na lot paralotnią na inną osobę nie później niż 14 dni przed upływem ważności vouchera lub zmienić termin lotu nie później niż 48h przed zaplanowanym startem.                                                                              
 14. Termin i godzinę startu rezerwuje się z co najmniej siedmiodniowym wyprzedzeniem, w innym przypadku decyduje kolejność zgłoszeń. Posiadacz zaproszenia ma możliwość odstąpienia od umowy (zakup vouchera) przez okres 14 dni od daty nabycia.
 15. Osoba umówiona na lot paralotnią (mająca wyznaczony termin i godzinę lotu) jest zobligowana przed wyjazdem zadzwonić do Flymax i upewnić się czy loty na pewno się odbędą.
 16. Wszystkie vouchery (również imienne) wystawione są "na okaziciela" więc osoba, która pojawi się na miejscu realizacji będzie mogła skorzystać z vouchera nawet jeśli to nie jej nazwisko widnieje na kuponie. Umożliwia to przekazanie vouchera jeśli osoba wpisana na kuponie z jakichś względów sama nie może skorzystać z lotu. Należy jednak powiadomić o tym fakcie przed przybyciem.
 17. Kupujący oraz posiadacz vouchera wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych w realizacji zamówienia celach marketingowych Flymax. Jednocześnie informujemy, że zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt.3i4 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. , o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, a ponadto każdemu użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawianie oraz usuwania.
 18. Wystawiane vouchery ważne są 12 miesięcy od daty zakupu i w tym okresie można zrealizować lot. Posiadacz vouchera ma obowiązek skontaktować się odpowiednio wcześniej, nie później jednak niż 14 dni przed upływem terminu ważności Vouchera, aby zarezerwować termin realizacji lotu.
 19. Film z lotu realizowany jest bez dodatkowej opłaty na własnym nośniku pamięci.
 20. Nagrywając film z lotu, pasażer wyraża jednocześnie zgodę na publikację filmu i zdjęć w mediach społecznościowych.


FlyMax © 2020. All Rights Reserved.